Filip Napierała

Właściciel firmy NTembed od 2018 roku. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka (rok 2017). Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu pedagogiki (również na Politechnice Poznańskiej). W swojej pracy zawodowej skupia się na opracowywaniu i projektowaniu rozwiązań mechanicznych. Zajmuje się także drukiem 3D.

Robert Tyma

W roku 2017 ukończył studia na Politechnice Poznańskiej (Automatyka i Robotyka). Oprócz tego skończył studia podyplomowe z zakresu pedagogiki (Politechnika Poznańska). Zajmuje się głównie elektroniką oraz tworzeniem systemów wbudowanych (bazujących na mikrokontrolerach rodziny AVR oraz STM32). W firmie odpowiada także za wszelkie kwestie programistyczne.

Radosław Gilewicz

Ukończył studia na Politechnice Wrocławskiej w roku 1984 (wydział elektroniki, specjalność – systemy automatyzacji). Dodatkowo w roku 1988 ukończył podyplomowe studium technologii kształcenie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W firmie jest specjalistą do spraw szkoleń. Ma ogromne doświadczenie jako osoba prowadząca kursy (nauczyciel przedmiotów zawodowych z wieloletnim stażem).