Oferujemy nowoczesne wyposażenie dla szkół i jednostek szkoleniowych. Jesteśmy w stanie przygotować dedykowane stanowiska dla potrzeb określonego kierunku lub profilu kursantów (na przykład makiety elementów wykonawczych dla kierunku technik automatyk).

Oprócz wyposażenia sal tworzonego na indywidualne zlecenie klienta, mamy w ofercie standardowe stanowiska. Jednym z przykładów jest podstawowe stanowisko wyposażone w sterownik Siemens S7-1200 wraz z panelem HMI. Innym przykładem urządzenia dydaktycznego jest symulator podstawowych typów regulatorów występujących w automatyce.

Wyposażamy także pracownie w szkołach w zestawy edukacyjne Arduino oraz Raspberry Pi. Wraz z wyposażeniem sali zapewniamy podstawowe przeszkolenie nauczyciela w pakiecie. W ofercie mamy także mniejsze płytki dydaktyczne tworzone przez nas. Pozwalają one na przykład na naukę lutowania czy stworzenie własnego układu mikroprocesorowego opartego na AVR.

Wszystko to ma na celu wybiegnięcie naprzeciw współczesnym wymaganiom stawianym instytucjom edukacyjnym i zapewnienie większego kontaktu z nowoczesnymi technologiami już od pierwszych stopni edukacji.