Trochę historii… i autopromocji.

Początki firmy sięgają roku 2013 kiedy to jeszcze jako grupa studentów Politechniki Poznańskiej podejmowaliśmy przeróżne zlecenia i realizowaliśmy drobne projekty elektroniczne oraz programistyczne. Pozwoliło to nam poznać cały proces projektowania urządzenia od samego konceptu aż do wykonania finalnego, w pełni funkcjonalnego egzemplarza.

To czym się zajmowaliśmy i zajmujemy nadal, swoje źródło ma w pasji, gdyż w zasadzie od zawsze interesowaliśmy się programowaniem i elektroniką, w wolnych chwilach wykonując hobbystyczne projekty bazujące na mikrokontrolerach (początkowo AVR później STM32) i mówiąc krótko, po prostu bawiąc się tym.

Obecnie działamy na terenie Poznania. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami elektronicznymi oraz programistycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opisem zrealizowanych przez nas projektów. W naszej codziennej pracy jesteśmy bardzo elastyczni i staramy dopasować się do oczekiwań klienta, przygotowując rozwiązanie dedykowane dla niego. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość finalnego produktu oraz jego spójność.

Czym się wyróżniamy?

Nasze usługi opieramy na sprawdzonych dostawcach jak i podwykonawcach. Produkty zawsze są sprawdzane i testowane, aby finalny efekt sprostał oczekiwaniom klienta. Znane jest nam pojęcie user experience, gdyż zajmowaliśmy się nim w kilku projektach. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie wytworzyć prototyp urządzenia, które będzie zarówno spójne i kompleksowe pod względem technicznym, ale również wygodne w użytkowaniu z punktu widzenia klienta końcowego. To ostatnie ma obecnie ogromne znaczenie gdyż coraz większą wagę przywiązuje się do wygody użytkowania nawet w rozwiązaniach przemysłowych.

Rzetelność, rozwój, innowacje.

W naszej działalności cały czas jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania oraz wszelkiego rodzaju innowacje. W ostatnim czasie zajęliśmy się na przykład drukiem 3D aby udoskonalić nasz proces prototypowania. Obecnie jesteśmy w stanie “w locie” zamodelować pewne elementy na przykład obudowy i szybko przedstawić je klientowi. Staramy się być na bieżąco jeżeli chodzi o wszystkie nowinki i cały czas się dokształcać gdyż w naszej branży taki ustawiczny rozwój jest po prostu niezbędny.

Prototypowanie, tworzenie oprogramowania czy szkolenia?

Z naszego profilu wynika, że zajmujemy się wieloma dziedzinami. Od prototypowania, przez programowanie, na szkoleniach specjalistycznych oraz kursach kończąc. To w końcu jakie są nasze podstawowe usługi? Przede wszystkim tworzenie prototypów urządzeń i późniejsze wdrażanie ich do produkcji. Zdecydowanie jest to najbardziej wymagający aspekt naszej działalności, ale daje on również największą satysfakcję.

Natomiast szkoleniami i kursami zajmujemy się po prostu z pasji. Chcemy dzielić się zdobytą wiedzą i popularyzować pewne współczesne rozwiązania edukacyjne jakimi są na przykład platformy Arduino o raz Raspberry Pi. Uważamy że edukacja XXI wieku powinna iść z duchem czasu i korzystać jak to tylko możliwe z nowych technologii.

Zapraszamy również na nasz blog, gdzie będziemy starać się na bieżąco dzielić z Państwem różnymi nowinkami, ciekawostkami i poradnikami z zakresu naszej działalności, ale nie tylko – blog ma raczej charakter otwarty.