Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest projektowanie systemów wbudowanych. Posiadamy niezbędne kompetencje aby robić to kompleksowo.

Systemy wbudowane (ang. embedded systems) to systemy mikroprocesorowe przeznaczone do realizowania określonego, wąskiego zakresu działań, co odróżnia je od klasycznych systemów mikroprocesorowych ogólnego przeznaczenia. Systemy wbudowane stanowią integralną część urządzenia.

Przykładowy projekt systemu wbudowanego realizowany jest przez nas zarówno w warstwie sprzętowej jak i programowej. Finalnie powstaje zatem w pełni funkcjonalne urządzenie, które może być niemalże od razu wdrożone.

Doskonałym przykładem systemu wbudowanego może być zwykły pokojowy sterownik temperatury, który realizuje prosty algorytm regulacji.

W firmie realizujemy wszelkiego rodzaju projekty sterowników, regulatorów procesów (od tych najprostszych po bardziej zaawansowane). Jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań klienta i wykonać w pełni spersonalizowany system, gdyż często na rynku nie znajdziemy idealnego rozwiązania. Przykładem może być nasz regulator mikroklimatu wyposażony w interfejs CAN, pozwalający na bezproblemową pracę nawet przy bardzo dużych zakłóceniach.